Setkání s Fenclovými

Už opravdu někdy nevím, co mám psát, ale poté se stane vždy něco, co si zaslouží těch pár řádků na tomto blogu. Mezi to patří i setkání s Fenclovými tento pátek. Marek(bývalý student) mi hned první týden po vyhlášení nabídl, že když budu mít zájem, tak se můžeme kdykoliv sejít s jeho rodiči. Za to mu patří dík, jelikož moji rodiče to uvítali a já se během pátka ujistil, že jde o opravdu skvělou příležitost a vážím si toho, že jsem vyhrál každým dnem víc a víc.

Co se týče setkání, tak to bylo velice příjemné a upřímné. Upřímné je pro mě to správné slovo. Upřímnost cítím z každého setkání, které se týká Orinda Klubu a je to prostě super. Zpátky k pátku. Dozvěděl jsem se pár nových věcí. Například jak se nechat ostříhat v San Franciscu nebo co dělat, když nestihnete letadlo. Ale stejně o to úplně nešlo, pro mě bylo důležité, aby rodiče setřásli všechny zbylé obavy a to se snad podařilo. Nyní naprosto důvěřují této super příležitosti a už se těší, až tam budu. Na mobil jsem si dal dokonce počítadlo, kolik mi zbývá dnů do odletu. Tipněte si……..+- 73, to je to číslo. Každopádně mě to i docela stresuje, jelikož nemám zatím vůbec nic, ale jak řekla jedna moje kamarádka:“Všechno bude tak, jak má být“.

Zpátky k setkání s Fenclovými. Bavili jsme se o všem možném. Velkou část zabral host bratr Marka. Jeho jméno je McClain a je to opravdu pořízek. Hraje rugby, vypadá na 25(je mu 17) a tak nějak celkově se těším, až ho uvidím ve škole. To jsem zapomněl dodat. Uvidím ho, jelikož bude senior jako já, tak třeba budeme mít nějaký předmět spolu. Občas udělá i nějaký ten „průser“, ale to se radši ptejte Marka.

Dále jsme se bavili i třeba o tom, jaké dárky vybrat pro host rodinu a ostatní. Prý to je poněkud těžká práce, ale jim se to podařilo. Moje mamka už spřádá plány, co jim všechno dáme. Myslí rychle. Ale neptejte se mě na ně, prvotní nápady jsou docela směšný, no uvidíme. Každopádně setkání to bylo super, tímto pozdravuji paní Fenclovou, která slíbila, že bude mým věrným čtenářem.

Už fakt doufám, že v co nejbližší době Vám budu moct sdělit nějaké super zajímavé informace o mé host-family nebo o čemkoliv jiném.

K.

Okomentuj tento příspěvěk

2 Komentáře on "Setkání s Fenclovými"


Návštěvník
Marcela Fenclová
7 roky 2 měsíce před

Děkuju za pozdrav, tvým věrným čtenářem jsem se stala hned, jak jsem se dozvěděla, kde to najdu :-) Tvůj blog je super, píšeš moc hezky. Nostalgicky vzpomínám na uplynulý rok. Přeju ti hodně štěstí.