San Francisco

Tak to konečně vyšlo a já se podíval do San Francisca.

Vstal jsem jako každý den okolo 7:30, udělal si snídani a čekal, až se Will vzbudí. V deset ráno jsme měli vyjet a on se vzbudil v 9:55 – klasika. Zážitky mám se vším všudy. Mám na mysli hodinovou cestu do San Francisca, která obvykle trvá cca dvacet minut. Ani mi to tolik nevadilo, jelikož jsem se tam opravdu moc těšil.

Markia mi slíbila projížďku tím nejhlavnějším, co by člověk měl vidět v San Franciscu. Možná bysme toho stihli více, ale ve dvě hodiny jsme museli být ve škole, abych si dojednal mé předměty. Počasí nám přálo a i Markia řikala, že je neobvykle krásně.

  • Dog beach

Nejvíc mě samozřejmě zaujala Dog beach. Název není nijak zavádějící, opravdu se zde koupou psi. Příště prý vezmeme Franklina. Je zde také skvělá cyklostezka, která vede přes Golden Gate Bridge, tak se těším, až ji vyzkouším.

Oběd v San Franciscu jsme také radši vynechali, jelikož ten rozvrh byl důležitější. Najedli jsme se v městě Moraga, kde jsme potkali kamarády Willa a Christiana. Celou dobu se bavili jen o paintballu, který hráli před týdnem. Co se týče předmětů, tak nakonec se mi sportovní medicína otevřela, takže to asi bude vypadat takto:

English 4, US History, Sports medicine, Law and society, Yoga, Spanish 1, Foods (To není ještě úplně jisté)

Večer jsem si šel ještě s klukama zaházet na hřiště. Baseball mě opravdu baví a když se do toho dostanu, tak si myslím, že v tom můžu být dobrý. Večer jsme koukali na MTV na seriál Scream.

11145059_1014550765245883_8912336565136374403_n

Dnes jsem už stihl udělat projížďku na kole po Orindě s Willem, dát si oběd a večer mě čeká fotbalový trénink.

K.

 

Okomentuj tento příspěvěk

Napiš první komentář!