Pohled

Je to zvláštní, přemýšlet o jedné věci každý den. Pořád je to stejný a stejnak mě to baví. Odpočítávám dny, ale přesto nemám připraveno vůbec nic (už je to méně jak 80!). Asi je čas začít pracovat na mých kuchařských dovednostech. Měl bych začít koukat s mamkou na Prostřeno? Možná bych se také měl víc připravovat na komisionální zkoušku, kterou jsem se rozhodl udělat z němčiny. Držte mi palce! Také jsem se rozhodl začít s předodletovým seznamem. Chybí ale docela tři zásadní věci: rodina, letenky a vízum. Nezbývá mi nic jiného, než věřit Bobbie a ostatním, že mi seženou nějakou rodinu. A s tím nemám problém.


Jednoho krásného dne, přesněji předevčírem, nám přišel do schránky pohled. A ne ledajaký! Víc psát nemá cenu, koukněte se na něj sami.

11737046_1000798746621085_365728919_n

Docela mě zmlátl nápis: „Thanks from Karel’s new family!“, koho by také nezmátl. Ještě teda čekám na vysvětlení od Bobbie, co to mělo přesně znamenat. Myslím si, že je to jednoduše jejich vděk a uklidnění mých rodičů, ale co kdyby. Každopádně je to opravdu nádherné gesto od nich, velmi si toho doma ceníme a dokonce vybízejí mé rodiče, ať se za nimi dojedou také podívat. Tak co? Mami? Tati?

Mějte se krásně a doufám, že v co nejbližší době budu mít další podnět pro mé psaní.

K.

 

 

 

Okomentuj tento příspěvěk

Napiš první komentář!