Mám rodinu!!!

3.6. byl pro mě zajímavý den. Ať už tím, že nás v Táboře poctil návštěvou Miloš Zeman, ale i tím, že jsem se dozvěděl jednu úžasnou zprávu. V 6:40 mi píše Michal Vašek (prezident Orinda Klubu Tábor) :“Gratuluji!“.Přišly mi hned dva emaily od Bobbie, tak jsem hned tušil, že to bude mít co dočinění s mojí novou rodinou, měl jsem pravdu. Bobbie mi krátce představila rodinu, která se o mě bude starat během mého pobytu v USA. Samozřejmě jsem byl hrozně šťastný a hned to sdělil všem, který to aspoň trochu zajímá. Tudíž teď bych to rád sdělil i vám, kteří čtete můj blog.

Hned ten den po škole jsem mojí nové rodině poslal uvítací email, byl docela krátký a obsahoval jen základní informace. Jak moc jsem jim za to vděčný a že se ně těším. Poprosil jsem je, aby mi o sobě něco řekli. Na jejich email jsem nečekal dlouho. Měli jsme zrovna občanskou výchovu ve škole a mně zavibroval mobil v kapse. Neodolal jsem pokušení, co to může být a hned jsem se kouknul. Byl jsem unešený, nadšený a hlavně šťastný. Přišel mi přece email od mé nové rodiny! Email začínal tím, jak se na mě těší a jak shledám Orindu jako skvělé místo.

Moje rodina nemá jednotné jméno, jak bývá zvykem. Rodiče se jmenují Joseph Knox a Markia Archuleta. Joseph pracuje pro firmu ADB (www.adb.com), o které nic moc nevím, ale je obrovská. To stejné platí pro Markiu. Pracuje pro Oracle (www.oracle.com), který je mi trošku povědomější. Mají dva syny – Willa a Christiana. Willovi bude 16 v tu dobu, co přiletím. Hraje baseball a fotbal(soccer). Christianovi je 22 a studuje v Cincinnati(Ohio) technickou vysokou školu a také je vášnivým fanouškem/hráčem baseballu a fotbalu. Joseph mi napsal, že doufá, že budu moct trénovat s Willem na fotbale, ale neni si jistý. Tak snad to dobře dopadne :-) Dále jsem se dozvěděl, že milují lyžování. Minimálně párkrát do zimy navštíví Lake Tahoe, ale záleží na sněhu, kterého prý poslední dva roky bylo málo

To znamená, že by mě mohli vzít s sebou. To by bylo super!  V roce 2013 byl Joseph lyžovat v Rakousku, poté jel vlakem do Prahy a domnívá se, že jel přes Tábor.  Nedávno také celá rodina lyžovala v městečku Chamonix ve Francii. Jen tak si doletět zalyžovat do Francie, proč ne. Sdělili mi o sobě také, že mají rádi společné večeře, což mi vyhovuje a jsem za to i rád.

Zatím jsem z mé nové rodiny nadšen. Myslím si, že máme hodně společného a už se nemůžu dočkat, až tam budu. Zároveň bych se chtěl omluvit, že nepřidávám fotku rodiny, jelikož já sám ji zatím nemám.

Já když to takhle po sobě čtu ty příspěvky, tak píšu hrozně zmateně, ale snad se to časem zlepší. V dalším příspěvku se budu věnovat přerušení studia tady v ČR, které nabývá na aktuálnosti.

Mějte se a kdyby se vám líbil můj blog, tak ho neváhejte sdílet, ať se o této skvělé příležitosti dozví co nejvíc lidí. Má to smysl.

K.

Okomentuj tento příspěvěk

8 Komentáře on "Mám rodinu!!!"


Návštěvník
Bára
7 roky 11 měsíce před

Ahoj,
hezký blog, taky se chystám na příští rok do USA, jen zatím nevím kam :(
Tak to čekám na další článek, nějaké přerušení studia už by nebylo od věci začít zařizovat 😀

Návštěvník
Amy
7 roky 11 měsíce před

Tvoje rodina zní skvěle 😀