Já to fakt vyhrál?

Byly jarní prázdniny, já se dozvěděl, že jsem tedy vyhrál soutěž, o které jsem snil už hodně dlouho. Převládl ve mně takový spokojený pocit, který jsem už hodně (když myslím hodně, tak fakt hooodněěě) dlouho nezažil. Dokonce mě napadaly otázky typu: “ Nedělá si ze mě někdo srandu?“. Splnil jsem si svůj sen a nemůžu se už dočkat léta.

Jak už jsem nastínil minule, tak mi hlavou probíhalo neskutečně mnoho myšlenek a otázek ohledně mého půlroku, který strávím v Orindě. „Co si sbalím s sebou? Budu tam moct hrát fotbal? Jaké dárky mám dát mé budoucí host-family? Zvládnu letět úplně sám? Jak to udělám se školou tady v Táboře? Jak to mám sdělit babičkám?“. Hodně mi pomohlo, když jsem si týden po oznámení výsledku sednul v pátek večer s Michalem Vaškem (president Orinda klubu v Táboře). Dovysvětlil mi hafo věcí a mé nadšení stouplo z maxima ještě výš. Dozvěděl jsem se hodně informací z jeho pobytu, ale i třeba o založení Orinda Klubu nebo výběru Tábora jako partnerského města.

DCIM100GOPROGOPR0248.Další týden jsem se sešel s Markem Fenclem, který zrovna přiletěl z Ameriky. Jestli jsem myslel, že už víc nadšený být nemůžu, tak jsem se velice mýlil. S Markem jsem se znal jen z facebooku, tak jsem byl na to zvědavý. Dokonce jsem si přinesl sešit, kde jsem měl popsanou celou stránku otázkami, které mě nejvíce zajímaly. Když Marek přišel, tak mi přinesl vlaječku USA, což je prý už tradice. Následovala smršť otázek ode mě, nakonec celé 2 hodiny mi Marek povídal svoje zážitky, ze kterých jsem byl paf. Dozvěděl jsem se o jeho výletech(např.Las Vegas, Los Angeles, San Diego) nebo o tom, jak to probíhá ve škole. Když jsem uslyšel Markovu angličtinu, tak jsem se těšil, až ji jednoho dne budu mít aspoň trošku podobnou. Jsem rád, že jsme se sešli, jelikož jsem si vyjasnil několik věcí.

K.~

Okomentuj tento příspěvěk

Napiš první komentář!