Day 1

Tak beru zpět, co jsem napsal. Únavu na sobě cítím, docela citelně. To mi ale nebránilo k tomu, abych si ten den užil i tak! 

Markia zavelela, ať něco děláme, tak kluci vymysleli plán, že by mi ukázali okolí, zašli na oběd a poté na Miramonte. Znělo to dobře, tak jsme vyjeli. Cestou jsme ještě vysadili Josepha u BARTu, jelikož jel do práce. V jednu hodinu odpoledne do práce, to je život. Tak jsme jeli, hudba nahlas, sluníčko svítilo, kalifornský značky všude. No co vám budu povídat, cítil jsem se jak ve filmu. Asi po dvacetiminutové jízdě se mě kluci zeptali, jestli chci spíš toasty a bagety, nebo jestli chci vyzkoušet mexický jídlo. Vybral jsem mexický jídlo a byla to skvělá volba. Objednal jsem si burrito se zeleninou a jsem z toho unešen ještě teď. Opravdu moc dobrý.

Kluci se mě během oběda ptali na všechny možný věci o České republice. Například co si lidé myslí o Kalifornii. Jelikož prý většina Američanů si prý myslí, že lidé v Kalifornii jsou celý dny jen na pláži. Docela mě to překvapilo a zasmál se tomu. Po obědě jsme zajeli do školy, abych si vybral předměty. Předtím mi Will ještě udělal prohlídku školy. Když jsme šli kolem stolů venku, tak mi říkal: „Tady sedí junioři, tady lidé z vodního póla, tady sedí lidi, který ani neznám….“. Přišlo mi to fascinující, že to opravdu existuje – tohle škatulkování. Poté přišlo na řadu vybírání předmětů. Zklamalo mě, že hodně předmětů se ani neotevřelo a mezi ně patřilo pár, který jsem si chtěl vybrat. Například sportovní medicínu – nejoblíbenější předmět studentů z Orinda Klubu.

  • Já a Will

No nevadí, vybral jsem si zatím tyto předměty:

English 4, US History, Yoga, Spanish 1, Photo/Digital design 

Poté jsme se šli ještě kouknout kolem Miramonte, potkal jsem už kamarády Willa a bylo to docela zábavné. Ze školy jsme jeli domů, kde jsme pobyli asi tak pět minut, jelikož kluci řekli, že ještě neviděli nový Mission Impossible, tak jsem souhlasil, že by to bylo parádní vidět a jeli jsme zpět do Orindy do nejznámější budovy – Orinda Theatre. Čekal jsem, že to bude horší. Že nebudu rozumět, ale byl jsem mile překvapen. Rozuměl jsem většině, jen mi dělaly problém ty slovíčka. Film se mi taky líbil a doufám, že ještě na nějaký zajdeme.

  • Hřiště, kde budu na podzim hrát soccer

Večer jsem šel spát dříve, jelikož jsem byl opravdu unaven. Ráno se vzbudil zase velmi brzo, udělal si snídani, zelený čaj a teď píšu tento příspěvek. Plán na dnešek? Na kole do San Francisca a večer trénink s Willem. To zní dobře!

K.

Okomentuj tento příspěvěk

2 Komentáře on "Day 1"


Návštěvník
Tereza
6 roky 11 měsíce před

Tak si to tam pořádně užij!!! :) krásné fotky :)

Návštěvník
Štěpán
7 roky 11 hodiny před

Tak užívej Kájo! Mimochodem, závidím ten výhled :O …