Vodní lyžování, výlet na kole, zemětřesení!

Tak je to už týden, co tu jsem. Uběhlo to neskutečně rychle, ale zážitků mám nespočet. Hlavně z tohoto víkendu.

Bobbie nás pozvala na její „chatu“ u řeky. Strávili jsme zde celý den a já ho strávil převážně na lodi. Čím? No… vodním lyžováním! Sám tomu nemohu uvěřit, ale tento týden jsem zkusil už tři nové sporty – baseball, golf a vodní lyžování. Ze začátku mi to samozřejmě nešlo, ale po chvíli jsem se do toho dostal a na konci dne jsem se tím vyloženě bavil.

  • Golf je zábava

Během dne přišel taky moment, kdy jsem se necítil úplně nejlíp – musel jsem zpívat českou písničku. Nějak jsem to zvládl a radši jsem hned šel zpátky k vodnímu lyžování, abych nemusel zpívat znovu 😀 . Každopádně den to byl opravdu pěkný a konec byl asi nejhezčí. Nikde žádná loď, jen my a zapadající slunce. Bylo to prostě „awesome“.

Předtím než jsem odešel, jsem obdržel několik darů. Nejdříve balíček od Slávky a Jana, který obsahuje pomůcky do školy, ale třeba i typické americké vysoké ponožky nebo zarámovanou fotku z letiště. Mike, další člověk, který byl s námi na lodi, mně a Willovi daroval lístky na baseballový zápas. Ale ne ledajaký! Jeden z nejlepších za celý rok. Oakland vs Giants. Už se nemohu dočkat! :-)


 

Zde se hodí udělat vodorovnou čáru, protože mísit tak dva skvělé dny se prostě nehodí. V neděli jsme byli všichni unavení z předchozího dne, ale byli jsme vyhnáni ven něco dělat, tak jsem Willa přemluvil, ať uděláme to, co už jsme měli udělat – prozkoumat San Francisco na kole. Smůla se nám lepila na paty, ale my se nevzdáváme. Překonali jsme všechny potíže a měli skvělý den.

Vystoupili jsme na první BART zastávce v San Franciscu a odtud jeli směr Golden Gate Bridge. Není to úplně blízko, ale za to jsme viděli několik neskutečných výhledů. Golden Gate Bridge snad ani nemá cenu komentovat. Projíždět se po něm je ještě hezčí, než si můžete představit. Když už jsme byli tak daleko, tak jsme chtěli vidět ještě to nejlepší – výhled ze shora.

Jestli někdo někdy budete v San Francisco, tak si půjčte kolo. Je to opravdu super a nebudete litovat. Já teda nelituju a řadím tento den mezi nejlepší tady.


 

Tento týden nebyl žádná sranda. Jsem zvyklý na to být aktivní, ale momentálně jsem opravdu unaven a dneska jsem „jen“ hrál hodinu baseball. Nadcházející týden by měl být jiný. Moje rodina odlétá do Washingtonu na pohřeb a já zůstávám na tři dny u Bobbie, během kterých bych měl mít akci s Orinda/Tábor Sister City Foundation. Tudíž konečně potkám další lidi, kteří se podílejí na tom, že tady vůbec mohu být. :-)

Mimochodem! Zapomněl bych málem zmínit. Dnes jsem zaspal veliké zemětřesení skoro hned u našeho domu. Ano, zaspal. Nevím, jak je to možné. Celý dům se prý neskutečně třásl, pes štěkal, ale já si pohodlně spal. Zemětřesení bylo o velikosti 4 magnituda, ale Joe říkal, že muselo být větší. Prý větší v životě nezažil.

K.

 

Okomentuj tento příspěvěk

Napiš první komentář!